Gratojad – problem ze śmieciami rozwiązany!

Firm zajmujących się wywozem odpadów w Krakowie jest sporo, ale zazwyczaj wymagają wyniesienia wszystkich rzeczy do utylizacji w miejsce zbiórki odpadów, albo żądają wynajęcia drogiego kontenera, za który trzeba zapłacić w całości. U nas natomiast płacisz za ilość śmieci, a w ramach prac zajmujemy się ich znoszeniem i ładowaniem, dzięki czemu nie musisz męczyć się z rozłożeniem i zniesieniem szafy, sofy lub usunięciem gruzu po remoncie mieszkania. Tym zajmą się nasi pracownicy.

Oferujemy usługi dla osób prywatnych i firm. Zajmujemy się odpadami w mieszkaniach, domach, biurach, sklepach, magazynach, na placach budowy, podwórkach czy w ogrodach. Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę, pozostawiamy po sobie porządek, a śmieci poddajemy recyklingowi.

Jak działamy?

Szybko, sprawnie i fachowo. Nasi pracownicy zjawiają się w umówionym miejscu i o ustalonym czasie. Podstawiamy  samochód przystosowany do wywozu odpadów. Zbieramy odpady, ładujemy je i… już nas nie ma!

Co nas wyróżnia?

Wywozimy różne rodzaje odpadów, nawet te, których inne firmy odmawiają, zwłaszcza: sprzęt AGD, elektrośmieci, rzeczy wielkogabarytowe oraz gruz. Zajmujemy się porządkowaniem pomieszczeń, hal a także przestrzeni zielonych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, a koszt usługi zawsze poznasz przed jej wykonaniem, nigdy po.

Jakiego rodzaju usługi oferujemy?

Obsługiwane lokalizacje

Oprócz całego Krakowa, obsługujemy również miejscowości oddalone do ok 20km od granicy administracyjnej miasta. Są to m.in. Wieliczka, Skawina, Niepołomice, Kokotów, Zabierzów, Węgrzce, Zielonki, Liski, Balice, Igołomia, Kokotów, Narama, Rząska, Mogilany, Luborzyca, Raciborowice, Michałowice, Podłęże i inne. W przypadku pytań – zapraszamy do kontaktu.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapytaj o ofertę!

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z usługami firmy Gratojad wywóz śmieci w Krakowie. Możliwość realizacji nawet tego samego dnia!